O nás

Lean Industry s.r.o. je konzultační společností působící v oblasti štíhlé výroby a průmyslu 4.0.
Pracujeme s top management nejen průmyslových a výrobních firem a pomáháme jim dělat lepší rozhodnutí, které následně společně uvádíme v realitu.

Hlavním cílem společnosti je být partnerem našeho klienta a pomoci v budování nové kultury v rámci jeho prostředí. Jsme přesvědčení, že pokud se nám podaří nastartovat změny kultury a následně ji také vybudovat, vytvoříme tak u klienta nezastavitelný tým, který dokáže trvale samostatně přinášet zlepšení v tom co dělá. Toto považujeme za hlavní faktor v dlouhodobém úspěchu a udržitelnosti.

Nejde nám o výsledek, jde nám o to, nastavit u klienta robustní proces, jak dosahovat výsledků. Takto jsou naši klienti následně samostatní a jsou schopni dosahovat opakovaně požadovaných výsledků.

Máme za sebou více jak 15 let zkušeností. Pracovali jsme s více jak 30 firmami z různých průmyslových odvětví a to jak národního nebo korporátního charakteru.

Pomáháme firmám v těchto oblastech:

Management

U svých klientů se z velké části věnujeme samotnému top managementu a vedoucím na všech úrovních organizace. Učíme je chovat se jinak, být inovativní a důslední v tom co chtějí dosáhonout.

Více informací …

Štíhlá výroba a logistika

Dnešní trh je neúprosný a konkurence tlačí na ceny. Není proto možné si dovolit jakékoliv malé ztráty. Vybavíme Vás procesy a metodami jak získat a udržet si tak náskok před konkurencí spolu se zvýšením zisků.

Více informací …

Průmysl 4.0

Úspěšné zvládnutí Průmyslu 4.0 zvýší Vaši konkurenceschopnost a zabrání zaostávání za průmyslovým světem. Lean Industry s.r.o. – Váš průvodce na cestě k chytré továrně.

Více informací …

Vzdělávání

Rádi pro vás připravíme školení dle Vašeho zadání. Hlavní zaměření na vzdělávání v oblasti Lean Management a nástroje štíhlé výroby nebo logistiky.

Více informací …