Management

Management

Chce-li se jakákoliv společnost zlepšovat ať už na poli zavádění štíhlé výroby, nebo se chce stát dynamickou, inovativní a efektivní firmu, je třeba vždy začít na samém vrcholku firmy. Proto, aby se Vaše firma stala právě takovouto, je nutné změnit její kulturu od jejího samotného vrcholu. Nelze totiž zlepšovat, být dynamickými a štíhlými, pokud to firma, její management, zaměstnanci na všech úrovních nebudou žít na denní bázi.

Jak to udělat, aby celá firma žila zlepšováním a směřovala ke štíhlé organizaci? Je potřeba pracovat s managementem na všech úrovních. Je třeba je naučit vidět a myslet v tomto duchu a dbát na to, aby byl neustále příkladem pro své podřízené. Praxe totiž ukazuje, že štíhlý výrobní systém je z největší části tvořen chováním, respektive kulturou.

Společnost Lean Industry s.r.o. u svých klientů věnuje z velké části samotnému top managementu a vedoucím na všech úrovních organizace. Učíme je chovat se jinak, být inovativní a důslední v tom co chtějí dosáhnout. Neustále jim nastavujeme zrcadlo a posouváme je kupředu. Pomáháme jim zavádět nové manažerské procesy a techniky. To vše tak, aby se maximálně zvýšila efektivita jich samotných a tím i jejich organizací.Takto budujeme ve společnostech nové firemní kultury, které zaručí dlouhodobou udržitelnost nastartovaných změn.

Manažerské procesy

V oblasti managementu se zaměřujeme na budování procesů, tak aby naši zákazníci mohli dlouhodobě a samostatně dosahovat požadovaných výsledků. Zlepšujeme procesy vedení, zavádíme nové. Zdokonalujeme vedoucí na všech úrovních a učíme je hledat cestu k cíli. Vše tak, aby věděli jak se k cíli dostali a mohli tyto procesy v budoucnu kdykoliv opakovat a stavět na nich při dalším zlepšování.

 

Pracuje v těchto oblastech:

 • Nastavování procesů řízení na všech úrovních
 • Vizuální řízení a shopfloor management
 • Standardizovaná práce pro vedoucí zaměstnance (metoda pro udržení změn a dosažení změny kultury)
 • Procesy karierního plánování a hodnocení zaměstnanců
 • Trénink zaměstnanců
 • Nastavování organizačních struktur a oddělení
 • Odstraňování komunikačních bariér v týmech a mezi odděleními
 • Zavádění procesu Gemba Walk
 • Strategické vedení
Aktuality

školení Power BI 28. května 2024 Brno Na reálných datech z praxe vám ukážeme, co všechno Power BI umí. Probereme základy, tvorbu reportů, čištění dat – zkrátka vše podstatné, abyste byli schopní začít tento nástroj používat a konečně ze svých dat vytěžit...

číst více
Aktuality

školení Power BI 28. května 2024 Brno Na reálných datech z praxe vám ukážeme, co všechno Power BI umí. Probereme základy, tvorbu reportů, čištění dat – zkrátka vše podstatné, abyste byli schopní začít tento nástroj používat a konečně ze svých dat vytěžit...

číst více

TechStream

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer pellentesque augue quis velit pulvinar iaculis. Suspendisse ultrices vestibulum velit, sollicitudin feugiat libero pellentesque sed. Suspendisse volutpat tortor sit amet arcu sollicitudin viverra. Suspendisse potenti. Vestibulum egestas, ex ut feugiat efficitur, quam ante bibendum est, nec blandit ante metus eget augue. Suspendisse ipsum nunc, viverra sodales porttitor vel, iaculis sit amet odio. Quisque viverra fermentum metus, a mattis augue faucibus sed. Aenean eget faucibus risus. Aenean tristique magna ac interdum congue. Nullam at lacus ultricies, efficitur enim commodo, gravida est. Maecenas imperdiet luctus tincidunt. Nunc dignissim suscipit congue.

Jorden Acevedo
TechStream

Truvisory

Aenean in augue at elit condimentum congue nec sit amet mi. Sed sed mi blandit, auctor libero id, auctor elit. Nunc sit amet neque quis enim auctor hendrerit. Nunc vulputate purus ac magna mollis porttitor. Phasellus imperdiet feugiat lorem a porta. Donec eu purus eu justo dignissim blandit. Donec risus orci, fermentum non nunc et, auctor vulputate elit. Fusce tempor placerat ex quis mattis. Duis tempus justo eros, id rhoncus tellus viverra ac. Sed semper justo ex, ut dapibus nulla eleifend ac. In hac habitasse platea dictumst. Donec sollicitudin tempus ex non varius. Phasellus iaculis posuere odio vitae ultrices.

Paul Underwood
Truvisory

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.


  Kontaktní informace:

  Lean Industry s.r.o.
  Brno / Czech Republic
  +420 731 144 859
  info@leanindustry.cz

  IČO: 06262295
  DIČ: CZ06262295