Management

Koučink

Lean Industry s.r.o. se zaměřuje a používá ve své činnosti metodiku Lean. Jsme přesvědčeni, že organizace toužící být úspěšnou štíhlou firmou musí změnit svoje chování, resp. svoji interní kulturu. Jen tak bude její cesta k dokonalosti úspěšná a zní vyplývající změny udržitelné. Protože lidé se chovají podle toho, co jim dává smysl, je zapotřebí s nimi pracovat a rozvíjet jejich samostatnost, odpovědnost a schopnost přemýšlet, případně objasnit smysl toho co po nich organizace žádá.

Koučink je tou ideální metodou, která Vám pomůže dosáhnout výše uvedených změn. Díky koučinku se Vaší zaměstnanci naučí štíhlé kultuře a budou Lean nejen zavádět, ale i žít. Budou odpovědní, motivovaní, zaměření na zákazníky a nebudou váhat vzít si věci za své a udělat i něco navíc.

Provádíme koučink týmů i jednotlivců s různými cíli, jako např.:

  • Motivace, nalezení smyslu v pracovním nasazení
  • Organizace sama sebe
  • Zlepšení výkonnosti pracovníků a nalezení nových osobních výzev
  • Změna stylu vedení
  • Doporučení pro vedoucí pracovníky jak rozvíjet podřízené

Nedílnou součástí Lean kultury je i správný gemba walk s použitím coachingu a metody GROW.

V této oblasti pomáháme týmům vedoucích pracovníků naučit se jak správně provádět pochůzku po nejdůležitějších místech organizace. Učíme je dívat se a vyhledávat potenciál pro zlepšení procesů a také jak správně komunikovat tyto myšlenky s podřízenými pro zajištění realizace.

Aktuality

6 Lean školení pro rok 2023

Úspěšný soubor školení bude otevřen i v roce 2023. Již nyní se můžete přihlásit a získat zajímavé slevy. Školení budou od března 2023 a vždy jedno téma měsíčně. Přihlášky zde

číst více

LEANAŘI 2023

Krize jako výzva a příležitost. Zjistěte, jak se připravit na těžší časy. Díky LEAN. Seznamte se a diskutujte s profesionály z oboru lean managementu a čerpejte know how od těch nejlepších. 2. 3. 2023, BRNO Průlomová konference díky unikátnímu formátu, který vás...

číst více
Aktuality

6 Lean školení pro rok 2023

Úspěšný soubor školení bude otevřen i v roce 2023. Již nyní se můžete přihlásit a získat zajímavé slevy. Školení budou od března 2023 a vždy jedno téma měsíčně. Přihlášky zde

číst více

TechStream

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer pellentesque augue quis velit pulvinar iaculis. Suspendisse ultrices vestibulum velit, sollicitudin feugiat libero pellentesque sed. Suspendisse volutpat tortor sit amet arcu sollicitudin viverra. Suspendisse potenti. Vestibulum egestas, ex ut feugiat efficitur, quam ante bibendum est, nec blandit ante metus eget augue. Suspendisse ipsum nunc, viverra sodales porttitor vel, iaculis sit amet odio. Quisque viverra fermentum metus, a mattis augue faucibus sed. Aenean eget faucibus risus. Aenean tristique magna ac interdum congue. Nullam at lacus ultricies, efficitur enim commodo, gravida est. Maecenas imperdiet luctus tincidunt. Nunc dignissim suscipit congue.

Jorden Acevedo
TechStream

Truvisory

Aenean in augue at elit condimentum congue nec sit amet mi. Sed sed mi blandit, auctor libero id, auctor elit. Nunc sit amet neque quis enim auctor hendrerit. Nunc vulputate purus ac magna mollis porttitor. Phasellus imperdiet feugiat lorem a porta. Donec eu purus eu justo dignissim blandit. Donec risus orci, fermentum non nunc et, auctor vulputate elit. Fusce tempor placerat ex quis mattis. Duis tempus justo eros, id rhoncus tellus viverra ac. Sed semper justo ex, ut dapibus nulla eleifend ac. In hac habitasse platea dictumst. Donec sollicitudin tempus ex non varius. Phasellus iaculis posuere odio vitae ultrices.

Paul Underwood
Truvisory

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

9 + 1 =

Kontaktní informace:

Lean Industry s.r.o.
Brno / Czech Republic
+420 731 144 859
info@leanindustry.cz

IČO: 06262295
DIČ: CZ06262295